Elektro-pracovník NÁBOROVÝ BONUS 50tis.Kč

Jste manuálně zručný? Chcete pracovat ve strojírenské společnosti? Chcete dostat za nástup 50.000 Kč? Chcete mít po práci čas na rodinu a své koníčky? Nevadí Vám práce na 3směny? A k tomu si vydělat zajímavé peníze? Pak čtěte dále….Hledáme pracovníky na pozici OPERÁTOR V CÍVKÁRNĚ s elektro vzděláním do společnosti, která je největším světovým nezávislým výrobcem turbogenerátorů.

Náplň práce:* dodržování výrobního procesu dle stanoveného postupu* výroba statorového vinutí generátorů* výkon práce ve stoje

Informace:* nástup IHNED či DOHODOU* práce na HPP do KMENOVÉHO STAVU* místo výkonu práce: Plzeň * zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností (základní mzda je cca 23.000 až 25.000Kč )* NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50.000 Kč (20.000 Kč po zkušební době, 15.000 Kč po dalších 3 měsících a 15.000 Kč po dalších 3 měsících)* třísměnný provoz R/O/N (ranní 6-14, odpolední 14-22, noční 22-6) * výborná dopravní dostupnost – MHD* práce ve stabilní mezinárodní společnosti * čtvrtletní prémie (na základě plnění firemních & osobních cílů)* dovolená ve výši 5 týdnů ročně* moderní firemní stravování* firemní akce - letní grilování, podzimní bowling

Požadavky:* vyučen v oboru elektro* vyhláška 50/1978 Sb. § 6 - výhodou* spolehlivost, flexibilita, chuť učit se novým věcem, manuální zručnost* orientace ve výkresové dokumentaci

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Firma: Adecco spol. s r.o.

Kontakt: Petra Klímová
Plzeň

Telefon: +420 602 535 437

Místo práce: Plzeň

Plat: 23000 - 25000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé